محبت دخترک

من گلی 24 ساله هستم داستانی که می خونید داستان نیست یک خاطره برای منه که می خوام تعریف کنم.

چند سال پیش بود که پدرم فوت کرد و منو مادرمو تو این دنیای بزرگ تنها گذاشت.

خیلی سخت بود که آدم نتونه به پدرش تکیه کنه، اما خوب چه میشه کرد رسم دنیا اینه

من چون پدری بالای سرم نبود همیشه به مادرم تکیه می کردم منو مادرم بعد از مرگ پدرم خیلی به هم وابسته شدیم و انگار که دو تا دوست واقعی باهم دوست باشن.

مادرم چند وقتی بود که دچار سردرد های شدید بود رفتیم دکتر و چندتا عکس و آزمایش به دکتر نشون دادیم اما از بد روزگار دوباره یه اتفاق برای خانواده دو نفری ما پیش اومد.

دکتر بعد از دیدن عکس ها به مادرم گفت شما سرطان دارید ، وقتی من اینو شنیدم شکه شدم اما همون موقع گفت خوشبختانه سرطان شما بد خیم نیست و با شیمی درمانی به طور کامل خوب میشید.

از مطب برگشتیم خونه هم خوشحال بودم که سرطان بد خیم نیست هم ناراحت که مادرم باید یه درمان سخت پشت سر بزاره ، مادرم هم ناراحت بود و از اینکه باید دم به ساعت تحت نظر دکتر و درمان و پرستار باشه نگران بود.

درمان شیمی درمانی که قرار بود شروع بشه یه پرستار به من گفت بهتره تا موهای مادرت نریخته خودت موهای مادرتو بتراشی ، منم دیدم راست میگه اگه اینجوری یک دفعه موهاشو بزنه بهتره تا هی بریزه ، به مامانم گفت اونم قبول کرد .

خودم مامانو بردم تو حموم با یه ماشین موزر که همون روز از توپخونه خریده بودم موهای مامانو از ته با نمره صفر زدم وقتی که موهای مامانمو زدم داشت گریه می کرد منم دلم ریش ریش شد. یه جورای خجالت می کشیدم که به مامانم نگاه کنم خلاصه کار موهای مامان تموم شد ، تموم کاشی ها کف حموم پر شده بود از موهای رنگ شده مامانم .

حموم تمیز کردم و قرص مامانو دادم و مامانم رفت بخوابه ، منم که یکم خسته بودم رفتم یه آبی به صورتم بزنم و قتی تو آینه خودمو دیدم یاد اون وقتی افتادم که مامانم کچل شد منم که دیدم ما که این همه به هم وابسته هستیم من مو داشته باشم اما مامانم کچل باشه آزارم می داد رفتم موزرو برداشتم رو همون نفره صفر روشن کردم و بدون مکث انداختم وسط سرم و سعی کردم سریع تمومش کنم تا جای که دستم رسید صاف و صوف کردم ، وای تموم سرم سفید شده بود . رفتم تو خونه مامانم از خواب بیدار شد منو دید خشکش زد گفت چرا اینجوری کردی من مشکل درام آخه تو چرا خودتو اذیت کردی بعد اومد منو بغل کرد و تو بغلش گریه کردم.

فقط من نیستم این داستان رو جایی خوندم.در ضمن من پسرم

/ 10 نظر / 10 بازدید
محسن

واقعا داستان غم انگیزی بود امیدوارم که واسه هیچکس پیش نیاد.

حسینی

آفرین ، ولي نگفتي الان مادرت چطوره ؟

zahra

سلام خیلی با مرامید. امیدوارم زود زود مامانتون خوب شن.

اتی اسایش

vaghti chatreman khodast bogozar abre sarnevesht har che mikhahad bebarad....

فرشته

غم این خفته چند خواب در چشم ترم می شکند سلام مهربون به روزم ومنتظر حضورت

فائزه

عجب معرفتی قابل تحسینه[دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست]

سارا

خیلی داستان قشنگ و غم انگیزی بود دلم گرفت [دلشکسته] [گل]

yas

متاسفم.انشالله مامانت هرچی زودتر خوب شه.چندسالته؟[تعجب]