عاشقانه ها
تبليغات
شارژ
درباره ما
پسر دلشکسته

ای عشق مدد کن که به سامان برسیم چون مزرعه ی تشنه به باران برسیم یا من برسم به یار و یا یار به من یا هردو بمیریم و به پایان برسیم نظرنظرنظرنظرنظرنظربدونظربده webloglovely11@yahoo.com

لینک دوستان +3
امكانات

موضوع : , نظرات : ()

 

دختر ۳ ساله ای که بعد از اینکه از کما بیرون آمد شروع به سیگار کشیدن و نوشیدن الکل کرد  

دختر کوچک ۳ ساله ای که بر اثر تصادف به کما رفته بود، بعد از به هوش آمدن معتاد به سیگار و نوشیدن الکل شد. Ya Wen بعد از تصادف شدید با یک ون، به کما رفت و بعد از بیرون آمدن از کما روزی یک بسته سیگار می کشید. والدینش می گویند که بعد از ترک بیمارستان شخصیت Ya Wen هم عوض شده. مادرش Gao می گوید که تمام کارهای دخترش مثل افراد بالغ و بزرگ شده. او یک بار دید که دخترش در دستشوئی پنهان شده و یواشکی دارد از سیگارهای پدرش می کشد. او، اول سیگارها را می دزدید اما کم کم با کارت اعتباری و از فروشگاه محله شان سیگارها و مشروبات را می خرید. خانم Gao که اکنون در یک پناهگاه زندگی می کند، می گوید که هنوز دخترش معتاد به سیگار و مشروبات الکلی است. اخیراً نوع لباس پوشیدنش هم عوض شده. او فقط دوست دارد که لباس های پسرانه بپوشد. به تازگی پدر Ya Wen سیگار را ترک کرده و تمام افراد فامیل و خانواده او به جایی دیگر رفته اند. آنها می گویند که Ya Wen وقتی خانواده اش را می بیند گریه می کند و از آنها سیگار می خواهد. 

- مادری که هر وقت به فرزندانش می گفت خیلی دوستتان دارم به کما می رفت 

 

این مادر فداکار و مهربان از نظر پزشکی مشکلی خاص دارد و آن این است که هر وقت به فرزندانش می گوید شما را دوست دارم به کما می رود. Wendy Richmond 53 ساله، هر موقع احساسی می شد، می خندید یا گریه می کرد به کما می رفت. اما داروهایی که دکترها برای او تجویز کردند بسیار گران بود و او از عهده خرید آنها بر نمی آمد. این به این معنی بود که Wendy هیچ وقت نباید احساسی می شد. بیماری خانم Richmond اهل Pitsmoor Sheffield، مربوط به خواب می شد. خانم ریچموند، بعد از به دنیا آوردن آخرین فرزندش به این بیماری مبتلا شد. این یک بیماری بسیار کمیاب است چون خیلی از کسانی که به این بیماری مبتلا می شوند یا تشخیص داده نمی شود و یا اینکه گزارش نمی شود. متخصصان تخمین می زنند که حدود ۳۰۰۰۰ نفر در بریتانیا به بیماری نارکولپتیک مبتلا هستند. 


پسر دلشکسته ۱۳٩٠/٧/۸ ٢:٥٥ ‎ب.ظلینک ثابت
Theme Name: Mitra Version 2 Powered By PersianBlog.ir

بیست تمپ